light_edited.jpg

Sık Sorulan Sorular (SSS)

ŞEN SIHHİ TESİSAT & ELEKTRİK yardım sayfasına hoş geldiniz. Bazı merak edilen, sık sorulan veya sorulması muhtemel sorulara ve cevaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aradığınız cevabı burada bulamazsanız bize iletişim kanallarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sıhhi Tesisat Nedir?

Kısaca su tesisatı olarak da adlandırabileceğimiz sıhhi tesisat temiz suyun kullanım yerlerine sorunsuz ulaşabilmesini ve oluşan atık suyun toplanarak bulunulan çevreden uzaklaştırılmasını sağlayan boru ağını temsil eder. Bir bina için kirli ve temiz su tesisatı montajının tam olarak yapılması gerekir. 

Su kaçağı veya tesisatımda bir arıza olduğunu nasıl anlayabilirim? Böyle bir durumda acil hizmet veriyor musunuz?

Duvarlarınızda nemlenme varsa, az kullanım yaptığınız halde yüksek faturalar çıkıyorsa veya suyunuz tamamen kapalı olduğu halde sayacınız çalışmaya devam ediyorsa su kaçağı olabileceği ihtimali üzerinde durabilirsiniz. Herhangi bir arıza durumunda bizimle iletişime geçmeniz durumunda yoğunluk durumumuza ve arıza durumuna göre en kısa sürede size gerekli geri dönüş sağlamaya çalışırız.

Ne tür işler yapmaktasınız?

Ürün montajı, arıza tespiti ve onarımı, elektrik ve su tesisatı sistemleri kurulumu, ev-ofis- işyeri, vs. alanlardaki tesisat sistemlerinin yapılması gibi çeşitli alanlarda faaliyet göstermekteyiz.

Sunduğunuz hizmetler nelerdir?

İşletmemizde hem sıhhi tesisat hem de elektrik tesisatı hizmetleri sunmaktayız. Kısaca bazı hizmetlerimizi sıralamak gerekirse elektrik ve su tesisatı, aydınlatma sistemleri, plan ve proje, led aydınlatma, duş kabini montajı, klozet ve lavabo çeşitlerimiz ve ayrıca diğer alanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Çalışma saatleriniz nedir?

Pazartesi - Cumartesi: 07.00 - 20.00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. Pazar günü kapalıyız.

İşletmeniz nerede faaliyet gösteriyor?

Gazi Mahallesi Fahri Leylek Caddesi No:15 Gazipaşa/Antalya adresi üzerinde faaliyet göstermekteyiz. Gazipaşa ilçesinde hizmet veriyoruz.

İşletmeniz hakkında daha fazla bilgi verebilir misiniz?

İşletmemiz hakkında daha fazla bilgiye "Hakkımızda" sayfasındaki tanıtım videomuzu izleyerek ulaşabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımız ve sitemizi inceleyerek ek bilgiler edinebilirsiniz.

İlave sorularınız veya daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa ayrıca bizimle sosyal medya hesaplarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.